Fail...have I still hope?

4. february 2014 at 14:37 | Faith ^_^ |  My days
V první řadě se omlouvám, že jsem tu takovou dobu nebyla. Neměla jsem vůbec čas, znáte to - pololetí = plno písemek a stresu + jiné záležitosti. Na druhé straně jsem možná i byla tak trochu zbabělá se tady objevit, protože jsem selhala. Zase.. a zase.

Párkrát jsem se přejedla. A teď mi dělá problém navrátit se ke správnému jídelníčku.
Flákám cvičení a jen z malinké části se na tom podílí lenost. Jde spíše o to, že jsem už prostě vyčerpaná.
Výsledek tohohle?
Vážím 72 kg
To znamená - smysl lednového úsilí jsem tímhle pohřbila. Můžu si "pogratulovat".

Je mi ze mě špatně. Nejraději bych už vzdala veškerý boj, protože část mě si od začátku myslí, že je to marné. A co když vážně je?
Ale pak je tu další část, která mi říká: "Bojuj kurva, bojuj. Přece to teď nevzdáš, začala jsi a urazila jsi už kus cesty, chceš to úsilí zahodit? Chceš to snad vzdát a vzdát se tím i toho, kvůli čeho si začala? Co to zdravé krásné tělo v dobré kondici po kterém toužíš? Co naučení se sebelásky? Nechtít zvracet při pohledu do zrcadla, nestydět se za sebe, cítit se dobře. A taky maličkosti jako že budeš líp vypadat v oblečení. Bojuj, máš to nadosah. Už jen 12 kg. Zvládneš to."

Jsem z toho (a ještě z jiných, ne tak podstatných věcí) rozhozená. Nemůžu najít sílu a každý den tak nějak selhávám znova a znova. A proto ta otázka na začátku článku. Mám stále naději? Říká se, že naděje umírá poslední, ale mám strach, že jsem ji už zabila.

Ale musím to aspoň zkusit. Jen co to dopíšu, jdu si zacvičit. A pak si napíšu nový jídelníček, myslím, že bych ho tu i mohla dát. A pak se podle něj budu řídit. Alespoň se o to pokusím. Prosím, držte mi palce, ať tenhle boj sama se sebou jednou pro vždy vítězně ukončím a dám se dohromady po fyzické, ale hlavně taky psychické stránce a budu moct řešit jiné problémy.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 efie efie | Web | 4. february 2014 at 21:30 | React

Držím palce, určitě bojuj!! Moc se mi líbí citát: Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement